ZPFP

Niezwykła przyroda na niezwykłej stronie

Strona internetowa poświęcona fotografii przyrodniczej. Powstała na zamówienie Okręgu Pomorskiego Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Projekt obejmował stworzenie całego serwisu www całkowicie od nowa. Począwszy od opracowania dostarczonych treści i tekstów, poprzez badania UX, dobór zdjęć, projekt graficzny, wdrożenie na docelowym serwerze i szkolenie dla administratorów.

Istotnym elementem było dobre dopasowanie strony do urządzeń mobilnych, tak aby zachować walory fotografii i przekazu.

Strona powstała w ciągu 2 tygodni od dostarczenia materiałów. Jest jedną z najlepszych wizualnie i estetycznie stron całego Związku i wszystkich jego oddziałów w Polsce. Największym wyzwaniem przy realizacji projektu było odpowiednie podanie graficzne zdjęć fotografów należących do związku. Te zachwycające prace są bowiem sercem tej strony.

Tym bardziej jest nam miło zacytować  Małgosię Książkiewicz, Prezesa Okręgu Pomorskiego ZPFP, która zleciła nam zajęcie się zdjęciami swoich kolegów w godziwy i odpowiedni dla nich sposób:

Pełen profesjonalizm, poczucie estetyki oraz zaangażowanie ponad założony projekt. To wszystko dało efekt wspaniałej strony Związku Polskich Fotografów Przyrody o/Pomorski. Musicie to zobaczyć. Kumaka Design – dobra robota!

Zakres prac:

Zamówienie obejmowało całościową realizację serwisu od pomysły przez projekt do wdrożenia nowej strony internetowej w wersji RWD (Responsive Web Design).

  • Layered PSD
  • Materiały powierzone
  • Materiały własne
  • Photoshop CS4
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie