Zespół Szkół Kielno

Zespół Szkół w Kielnie

Czasy się zmieniają także w edukacji. Niegdysiejsze wywiadówki dwa razy do roku już przeszły do historii. Teraz rodzice, jak i często nauczyciele chcą mieć kontakt z dziećmi i rodzicami cały czas. Rodzice chcą śledzić wydarzenia w szkole i czynnie w nich uczestniczą.
Do tego potrzebna jest sprawna platforma komunikacji. Jeśli do tego jest ładna i funkcjonalna, tym lepiej.
Dyrekcja Zespołu Szkół w Kielnie zwróciła się do nas o pomoc w przebudowie, a dokładnie w zaproponowaniu całkowicie nowej strony dla szkoły.

Postanowiliśmy zaufać doświadczeniu, a dyrekcja zaufała nam. Nasze propozycje były dla części nauczycieli prawdziwą rewolucją w sposobie przedstawiania szkoły w Internecie. Cieszymy się ogromnie, że udało się nam przekonać szkołę, że jak już coś zmieniać, to na dużo lepsze, a nie tylko trochę lepsze.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej strony i jej działania. Prosta obsługa nie nastręczała trudności administratorom, nawet z małym doświadczeniem programistycznym.

Cieszymy się, że trafiliśmy do Kumaka Desing. Chłopaki pomogli nam nie tylko w konstrukcji strony, ale poświecili swój czas na wyjaśnienia wszystkich zagadnień funkcjonowania portalu i wdrożyli kilka dobrych rozwiązań. Cieszymy się z naszej strony.

Zakres prac:

Serwis dedykowany zespołowi szkół w Kielnie. Całkowita wymiana starej strony www na nowy design oraz całkowicie nowe funkcjonalności.

  • Materiały powierzone
  • Photoshop CS4
  • Projekt graficzny
  • Struktura strony
  • Wdrożenie