Studio Fotograficzne

Studio na jednej stronie

Przygotowaliśmy oprawę graficzną dla zaprzyjaźnionego studia fotograficznego w Gdańsku. Jako esteci, uwielbiamy wyzwania, które powodują, że musimy sięgnąć do naprawdę pomysłowych rozwiązań. W dodatku, oczekiwania naszych przyjaciół były bardzo przemyślane i… zamykały się w stwierdzeniu: Potrzebujemy krótkiej, ładnej wizytówki online.

Zdecydowaliśmy się na stronę typu onescroll, która choć nieskomplikowana zawsze stawia największe wyzwania graficzne. Nie możemy jej przeładować treścią, ani obrazami. To naprawdę fajne wyzwanie.

Cały projekt, jak wszystkie nasze produkcje oparty został na platformie WordPress i przygotowany z zachowaniem RWD na każde możliwe urządzenie. Dodatkową trudnością było takie pokazanie kilku wybranych prac fotografów, aby nie chować ich detali i szczegółów.

Tym bardziej cieszą nas ciepłe słowa Darka Gdańca, właściciela i fotografa w Kumaka Studio. Darku, dziękujemy za uznanie.

Nasze studio fotograficzne długo szukała swojej tożsamości i wizerunku w Internecie. Po kilku wcześniejszych próbach postanowiliśmy zaufać Kumaka Design. Efekt jest dla nas bardzo pozytywny. Strona powstałą szybko, sprawnie i jest po prostu ładna. Polecamy!

Zakres prac:

Projekt graficzny, opracowanie UX oraz cały content treściowy na stronę reklamującą studio fotograficzne. Tym razem musieliśmy także pomyśleć nad copy.

  • Copy / treść
  • Materiały powierzone
  • Materiały własne
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie