Konferencja NebMeeting

Konferencja naukowa NebMeeting

To kolejna konferencja naukowa, którą mieliśmy przyjemność obsługiwać od strony informatycznej w zakresie strony dedykowanej wydarzeniu. Całość wdrożenia po raz kolejny musiała spełniać oczekiwania łatwości obsługi po stronie panelu administracyjnego, jak i funkcjonalności dla użytkowników. W tym responsive web design.

Jednym z najważniejszych elementów stron poświęconych wydarzeniom naukowym jest możliwość rejestracji oraz płatności online przez uczestników. W wypadku NebMeeting zapewniona została prosta platforma rejestracyjna wraz ze sklepem online, który umożliwiał realizacje płatności online za pomocą systemu DotPay.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóci cieszą nas słowa dr hab. Iwony Mruk z Katedry Mikrobiologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Studio Kumaka Design przygotowało stronę poświęconą międzynarodowej konferencji naukowej z udziałem naukowców z całego świata. Strona oprócz wielu niezbędnych informacji dla uczestników, zawierała także mapki, formularze rejestracyjne i narzędzia umożliwiające płatność online. Muszę pochwalić studio zwłaszcza za dbałość o estetykę graficzną i ciekawe rozwiązania prezentacji danych, np. programu konferencji. Wykonano dla nas także galerię zdjęć. Polecam Kumaka Design !!!

Zakres prac:

Zaprojektowanie prostej i stylowej strony www z formularzem rejestracyjnym oraz systemem płatności online dla konferencji międzynarodowej w Gdańsku.

  • Materiały powierzone
  • Photoshop CS4
  • Projekt graficzny
  • Struktura strony
  • Wdrożenie