Espace Software

Biznes musi być szybki i skuteczny

Strony biznesowe mają spełniać określone zadanie i być przede wszystkim narzędziem do zarządzania tak samą firmą, jak i relacjami z klientem. Dlatego ich najważniejsza cechą jest przystępność i łatwość obsługi z punktu widzenia potencjalnego klienta.
Zlecenie firmy Espace Software Solutions było jasne i precyzyjne. Jednocześnie właściciele chcieli, aby serwis powstał w bardzo krótkim czasie.

Strona wykonana została od podstaw w tak krótkim terminie, że sami nie byliśmy pewni czy to ma sens. Zaledwie w 48 godzin powstał projekt oraz założenia funkcjonalne. Samo instalowanie strony zajęło kolejne 24 godziny. Od momentu zlecenia do uruchomienia serwisu minęły zaledwie 3 dni.

Nie jesteśmy zwolennikami takiego typu pracy nad stroną, ale czasami rozumiemy pośpiech naszych klientów. Staramy się pomóc.

Strona jest w pełni responsywna, co było jednym z podstawowych założeń. Jest bardzo prosta, a jej obsługa jest intuicyjna. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie znalazło swój wyraz w opinii właścicieli Espace Darka Gdańca:

Strona firmowa wykonana przez Kumaka Design to przykład jak powinno projektować się serwisy online dla biznesu. Prostota, ale i łatwość podania informacji. Na tym nam zależało i tak widzą to klienci Espace Software Solutions. Dziękujemy!

Zakres prac:

Zamówienie obejmowało całościową realizację serwisu od pomysły przez projekt do wdrożenia nowej strony internetowej w wersji RWD (Responsive Web Design).

  • Layered PSD
  • Materiały powierzone
  • Materiały własne
  • Photoshop CS4
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie