Cancer Prevention

Cancer Prevention

Wydarzenie konferencyjne wymaga sprawnie działającej strony informacyjnej. To tutaj ogniskuje się przed konferencją i w jej trakcie największy ruch. Doświadczenie zdobyte we wcześniejszych realizacjach, pozwala nam z dużą swobodą organizować serwisy konferencyjne. Strona Cancer Prevention to kolejna odsłona naszej produkcji.

Jednym z najważniejszych elementów stron poświęconych wydarzeniom naukowym jest możliwość rejestracji oraz płatności online przez uczestników. W wypadku Cancer Prevention zapewniona została prosta platforma rejestracyjna wraz ze sklepem online, który umożliwiał realizacje płatności online za pomocą systemu DotPay.

Zawsze miło jest usłyszeć, że Twoja praca się podoba i jest funkcjonalna. Tym bardziej, że współpraca z Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego –  dr hab. Anną Herman-Antosiewicz (Katedra Biologii Molekularnej Uniwersytet Gdański) układała się także i dla nas bardzo przyjemnie. Dziękujemy za miłe słowa:

Potrzebowaliśmy strony konferencyjnej, która będzie czytelna i przejrzysta, dająca możliwość kompleksowej obsługi uczestników konferencji. Serwis został wykonany przez Kumaka Design przed czasem.
Oprócz niezbędnych zakładek merytorycznych strona zawiera system płatności online oraz formularze rejestracyjne. Na każdym etapie wdrożenia mogliśmy liczyć na pomoc twórców.

Zakres prac:

Portal w technologii Responsive Web Design. Wymagania zakładały integracje płatności online, rejestracje zdalną oraz funkcjonalność informacyjną.

  • Materiały powierzone
  • Photoshop CS4
  • Projekt graficzny
  • Struktura strony
  • Wdrożenie